Навчання англійської мови починається вдома

Навчання починається вдома

Заняття англійською з дитиною вдома можуть стати її першими кроками до знайомства з мовою або доповнять заняття, які, можливо, вже відвідує ваша дитина. Деякі батьки хвилюються, що їхніх власних знань англійської для цього недостатньо. Проте як показує мій досвід, ваша залученість та зацікавленість у процесі навчання – ось що потрібно, щоб запалити дитячу уяву та пробудити інтерес до вивчення мови. Пропонуємо вам декілька ідей, які можуть стати у пригоді.

Розпорядок

Встановіть певний порядок дій чи певний час для занять англійською, це допоможе дитині виробити звичку вчитися. Повторення щоразу одних і тих самих фраз чи пісень буде давати дитині сигнал про те, що заняття з англійської вже почалося. Заняття мають бути короткими (не більш ніж 15 хвилин для зовсім маленьких дітей), різноманітними та веселими – таким чином ви зможете утримувати увагу дитини та стимулювати її інтерес до вивчення англійської.

Займайтеся з дитиною потроху, але регулярно. Використовуйте англійську впродовж дня, особливо тоді, коли дитина цього очікує. Це допоможе урізноманітнити заняття.

Лексика та фрази

Навчаючи дитину англійської вдома, намагайтеся обирати такі теми, які її цікавлять, і ті слова та фрази, які дитина вже знає в своїй рідній мові.

Наприклад, розпочати можна з таких тем:

• Їжа та напої
  • Іграшки
  • Цифри 1-10, 10-20 і т. д.
  • Кольори
  • Одяг
  • Тварини (свійські тварини, дикі тварини, домашні улюбленці)
  • Форми
  • Прості прикметники: почуття та емоції, температура, розмір тощо.

Важливо пам’ятати, що різні діти мають різні інтереси, прислухайтеся до того, про що говорить ваша дитина. Наприклад, їй може сподобатися вчити лексику, пов’язану з Бетменом чи Lego – таким чином вона грається і в процесі гри засвоює англійську.