Гурток англійської мови "ABC"

В ЗДО 20 працює гурток англійської мови "ABC" відповідно до Освітньої програми "Дитина". Вивчення англійської мови розпочинається з 4 років і відбувається впродовж двох років. Заняття англійської мови проходять в цікавий ігровій формі з використанням сучасних методик з метою оволодіння базовим словниковим запасом та опанування навичками розмовної мови.

Навчання англійської мови є необов'язковим, але бажаним компонентом дошкільної освіти. Метою навчання є сприяння повноцінному, своєчасному розвиткові дитини, збагаченню її інтелектуальної, емоційної, соціальної сфер у процесі оволодіння основами іншомовного спілкування.

Мова вивчається через особисту діяльність дітей на заняттях. Кожне заняття будуть як ігрове спілкування педагога і дітей та під його керівництвом дітей між собою.