Правила внутрішнього розпорядку для батьків в КЗ «ЗДО №20 ВМР»

1. Відповідно Закону «Про дошкільну освіту» діти раннього віку – від 1,5 до 3 років, молодшого віку – від 3 до 4 років, середнього віку – від 4 до 5 років, старшого віку – від 5 до 6 (7) років. Якщо дитині на 1 вересня не виповнилось 3 роки, вона вважається дитиною раннього віку і не може бути переведена в молодшу
групу.
2. Дотримання встановленого режиму дня закладу – обов’язкова умова! Заклад працює з 7.30 до 19.30. Батьки мають забрати дитину із ЗДО не пізніше 19.30. Дитина дуже переживає, якщо батьки затримуються.
3. Ранковий прийом дітей - до 8.15. Приводьте дитину вчасно. Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей.

4. Прийом дітей буде відбувається на вулиці в період з 7 45 до 8 15 В дні непогоди (злива, сильний вітер) прийом здійснюватиметься на трьох входах до ЗДО: центральний вхід: групи №1,2,3,4; І вхід - парна сторона: групи №6,8,10,12; ІІ вхід – непарна сторона: групи №5,7,9,11
Територія КЗ «ЗДО №20 ВМР» буде зачинена з 8:20 до 16:15

5. Вхід до приміщення садочка батькам ЗАБОРОНЕНИЙ.
6. Батькам на території закладу можна знаходитись обмежений час та лише у засобах індивідуального захисту. Просимо приводити діток ОДНОМУ З БАТЬКІВ з маленьким наплічником, в якому мають бути одяг для перебування в приміщенні групи - запасний комплект, взуття для групи. Ввечері дитина забирає наплічник із забрудненими речами (якщо такі будуть) додому.
7. Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте одяг і взуття ваших дітей. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, охайною, акуратно одягненою. Одяг повинен бути зручним, відповідати погодним та сезонним вимогам.
8. Зайшовши на територію закладу, зачиняйте за собою хвіртку.
9. Придумайте швидкий ритуал прощання з дитиною – дотримуйтеся його.
10. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовичок. В групі раннього віку забороняються памперси та соски.
11. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ЗДО, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину в заклад саму, без супроводу дорослого.
12. Ідучи додому з дитячого садка, обов'язково повідомте про це вихователя. Вихователь зобов'язаний передати дитину батькам особисто.
13. Пам'ятайте: іграшка дитини - іграшка для всіх. Не давайте дітям дорогих іграшок.

14. Вхід на територію ЗДО здійснюється через пост санітарного огляду. Тут дітям буде здійснюватися температурний скринінг.. Якщо у дитини температура вища ніж 37,2 0 або наявні інші ознаки захворювання - дитина до ЗДО НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ!
15. При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) батьки звертаються на прийом до сімейного лікаря; в дитячий садок дитина з такими симптомами не приймається. Якщо Ваша дитина занедужала, просимо повідомити вихователів або сестру медичну старшу ЗДО.
16. Медичний та педагогічний персонал зобов’язані відсторонити дитину з ознаками хвороби від відвідування закладу. Після хвороби дитина приймається до ЗДО лише з довідкою від сімейного лікаря про те, що дитина здорова.
17. За харчування дітей батьки сплачують згідно квитанції у п’ятиденний строк з дня її отримання (не пізніше 20 числа поточного місяця).
18. Готуйте дитину до відвідин садочка: пояснюйте необхідність дотримання правил гігієни; привчайте до самообслуговування; виховуйте ввічливість.